Ж.д. Тернополь

UA English www.railway.te.ua
@-почта  Путеводитель
Главное меню:
Партнеры сайта:
Твой Поезд расписание поездов по СНГ


Про автора:

 Мене звуть Сергій Кібіткін - я живу в Тернополі з 1997 року, проте за цей час встиг полюбити і звикнути до цього гарного міста. Самий я з Дніпропетровська, де прожив усе своє життя. Я закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту (ДИИТ) за фахом "ЕОМ" у 1997 р. У тому ж році поступив в аспірантуру на кафедру "Енергопостачання залізниць" на котрої заочно й навчаюся.
 За цей час я працював із 1994-97 р. у Дніпровському проектному інституті (генеральний проектувальник Південного Машинобудівного заводу), у 1996-97 рр. на Львівської і Південно-Західної залізниці від кафедри Енергопостачання. З серпня 1997 р. я працюю в Тернопільській дистанції електропостачання Львівської залізниці і займаюся питаннями передачі електроенергії поїздам, навчанням з лічильниками Альфа, монтажем тягової підстанції і розробкою програм.
  З листопада 2002 р. я працюю на Тернопільському залізничному вокзалі і займаюся питаннями розвитку Сервіс-Центру вокзалу, інформаційним обслуговуванням вокзалу, питаннями технологічних процесів на вокзалі.


 Даний сайт є продовженням моєї самостійної роботи, початої в 1999 році з метою забезпечення широкого кола людей різноманітної залізничної інформації. На сьогоднішній день, інформаційну підтримку сайту почав надавати Тернопільський вокзал (на чолі з Фігурським Анатолієм Володимировичем), станція Тернопіль (на чолі з Вознюком Олександром Володимировичем).

 Створення даного сайту було б неможливим без постійної підтримці Тернопільського провайдера - фірми СтарСофт, що підтримувала мої починання із самого початку.

 Якщо ви помітили якісь помилки або "очепятки" в проекті - будь ласка зазначте мені адресу і самому помилку - я постараюся виправити ваше зауваження якнайшвидше. Якщо Ви хочете висловити бурхливе обурення або критику цього сайта, будь ласка, пишіть мені поштою або в гостьову книгу, а я постараюся врахувати Вашу думку.

 Дякую: моєму провайдеру (фірмі StarSoft ISP) за підтримку, Кібіткіну Л.В. - за початкову матеріальну допомогу, Олегові Кедись, Роговику Л.В. - за технічну допомогу, моїй дружині Тетяне - за моральну підтримку. Були використані фото із серверу: www.corbis.com . Велике спасибі газеті "Магістраль" (Газета залізничників України-30672) за співробітництво.

   Мої WWW-проекти:

  • Залізн. Тернопіль [www.railway.te.ua] - залізничний сайт Тернопіля;

  • Твій Поїзд [www.poezda.net]- інтерактивний розклад СНД.

   Мої WAP-проекти:

  • Ж.д. Тернополь [www.wapdrive.com/tern/]- залізничний сайт Тернопіля;

  • Твій Поїзд [wap.poezda.net]- інтерактивний розклад СНД.

Автор сайта - Сергей Кибиткин.


При поддержке ТОВ Нексус, сайт создан: 23.03.99, автор: Сергей Кибиткин


Rambler's Top100 Rambler's Top100