Ж.д. Тернополь

RUS English www.railway.te.ua
@-пошта
Головне меню:
Заказ жд билетов он лайн Россия , Украина


Розклад пасажирських поїздів по станції Тернопіль на 2019

Номер Приб.Сортування Відпр. Зупинка Сполучення Курсування Нумерація Тип поїзду
12не 00:15 00:20 5 Львів-Одеса щоденно з голови
82 Десна 00:38 00:42 4 Ужгород-Київ щоденно з хвоста
50 Кобза 00:55 00:59 4 Трускавець - Київ щоденно з хвоста
36нш 01:29 01:34 5 Перемишль-Одеса щоденно з хвоста
26нш 01:29 01:34 5 Львів-Одеса парні з хвоста
26нш 01:29 01:34 5 Рахів-Одеса непарні
81 Десна 01:42 01:47 5 Київ-Ужгород щоденно з голови
135нш 02:23 02:28 5 Одеса-Чернівці непарні з хвоста
49 02:45 02:49 4 Київ-Трускавець щоденно з голови
70 03:22 03:27 5 Львів -Маріуполь щоденно з голови
143 03:52 03:58 10 Київ- Ворохта непарні(лютий,березень,червень,липень,вересень,жовтень) парні(квітень,травень,серпень, листопад) з хвоста
149 03:52 03:58 6 Кременчук-Ворохта парні(лютий,березень,червень,липень,вересень,жовтень) непарні(квітень,травень,серпень, листопад) з хвоста
35 04:18 04:23 5 Одеса-Перемишль щоденно з голови
25 04:18 04:23 5 Одеса-Львів непарні з голови
25 04:18 04:23 5 Одеса-Рахів парні з голови
108 Хадж 04:54 04:59 5 Ужгород - Одеса щоденно з хвоста
109 05:55 06:13 18 Херсон-Львів парні з хвоста
11не 06:03 06:06 3 Одеса-Львів щоденно з хвоста
41 06:22 06:27 5 Дніпро-Трускавець щоденно з голови
107 07:36 07:40 4 Одеса-Ужгород щоденно з голови
95 Тясми 08:18 08:24 6 Черкаси-Львів 3,7,11,15,19,23,27,31 з голови
748 Інте 10:03 04:04 Тернопіль-Київ непарні(лютий,березень,червень,липень,вересень,жовтень) парні(квітень,травень,серпень, листопад) з хвоста Інтерсіті
119 10:23 10:28 15 Запоріжжя-Львів щоденно з голови
85 10:41 00:00 5 Новоолексіївка-Львів непарні з хвоста
73 11:27 11:32 5 Москва - Львів щоденно з хвоста
74 11:42 11:47 5 Львів-Москва щоденно з хвоста
715 інте 12:12 12:14 2 Київ- Пшемисль щоденно з голови Інтерсіті
86 13:18 13:25 7 Львів-Новоолексіївка непарні з голови
111 14:16 14:21 5 Харків-Львів непарні з хвоста
69 14:53 14:58 5 Маріуполь- Львів щоденно з хвоста
96 Тясми 15:02 15:07 5 Львів-Черкаси 3,7,11,15,19,23,27,31 з хвоста
120 16:08 16:13 5 Львів - Запоріжжя щоденно з хвоста
42 17:31 17:48 17 Трускавець-Дніпро щоденно з хвоста
716 Інте 17:41 17:43 2 Пшемишль -Київ щоденно з хвоста Інтерсіті
110 18:10 18:17 7 Львів-Херсон парні з голови
112 19:47 19:52 5 Львів-Харків непарні з голови
357 21:56 22:35 39 Київ-Рахів щоденно гол (хв.)
144 22:09 22:14 5 Ворохта- Київ непарні(лютий,березень,червень,липень,вересень,жовтень) парні(квітень,травень,серпень, листопад) з голови
150 22:09 22:14 5 Ворохта- Київ-Кременчук парні(лютий,березень,червень, липень,вересень,жовтень) непарні(квітень,травень,серпень, листопад) з голови
747 інте 22:42 00:00 Київ-Тернопіль парні(лютий,березень,червень,липень,вересень,жовтень) непарні(квітень,травень,серпень, листопад) з голови Інтерсіті
358 23:13 23:46 33 Рахів-Київ щоденно гол (хв.)
136 23:50 23:57 7 Чернівці-Одеса непарні з голови


Прі підтримці ТзоВ Нексус, сайт створений: 23.03.99, автор: Сергiй Кiбiткiн


Rambler's Top100 Rambler's Top100